Zmień wielkość liter
Wersja kontrastowa

Referencje

Od ponad 20 lat dostarczamy maszyny najwyższej jakości dla przemysłu motoryzacyjnego, budowlanego, energetycznego, elektronicznego, lotniczego oraz medycznego. Ponad 1’500 firm korzysta z naszego doświadczenia z zakresu obróbki skrawaniem, wsparcia w zakresie wdrożeń technologicznych, niezawodności w serwisowaniu obrabiarek CNC oraz rzetelności w szkoleniu operatorów i programistów. Ponad 1’800 sprzedanych maszyn na terenie kraju pozwala nam wierzyć, że nasza fachowość i skuteczność znalazła uznanie na rynku.
 

Poniżej prezentujemy wyciąg z portfolio naszych klientów:

 

Hydrotor logo

Hydrotor logo

Hydrotor logo

Hydrotor logo

Hydrotor logo

Hydrotor logo

Hydrotor logo

Hydrotor logo

Hydrotor logo

Hydrotor logo

Hydrotor logo

Hydrotor logo

Hydrotor logo

LFP logo

Piwek logo

Spinko logo

Ferrpol logo

Alf Sensor logo

Contur 2000 logo

Emit logo

Frezwid logo

Kennametal logo

Kico logo

Knott logo

Mesko logo

Metob logo

Pratt Whitney Kalisz logo

Skraw Mech logo

Stako logo

STM logo

Tapflo logo

Tenneco logo

Włomet logo

WSK Poznań logo

WSK Tomasz Lubelski logo

Mayr logo

Nasi klienci o nas

"Przedstawiciele firmy Metal Team, z którymi mamy przyjemność współpracować, są ludźmi kompetentnymi z dużym doświadczeniem w swojej dziedzinie.”

ThyssenKrupp Presta SteerTec Poland Sp. z o.o.

„Jesteśmy w posiadaniu 9 maszyn dostarczonych, zainstalowanych i serwisowanych przez MetalTEAM. […] Profesjonalna obsługa klienta i zaangażowanie gwarantuje chęć podtrzymywania współpracy przy kolejnych inwestycjach”.

Gomet, Radom

„Możemy polecić Metal TEAM jako partnera odpowiedzialnego, z dużym doświadczeniem, który sprosta wielu ambitnym projektom i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.”

Inmet-Bth/Roemheld

„Współpraca naszych firm w obszarze sprzedaży maszyn CNC i ich obsługi posprzedażowej oraz systemów mocujących wynosi kilkanaście lat. [..] Polecamy firmę MetalTEAM jako partnera godnego zaufania, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie”.​

Spinko

„Z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę Metal Team  jako partnera, który gwarantuje pełen profesjonalizm, terminowość i precyzję wykonywanych systemów mocujących.”

UniMould S.A.

„Łącznie jesteśmy posiadaczami 15-tu maszyn dostarczonych i serwisowanych przez Metal Team. [..] Poziom przeszkolenia naszej kadry w zakresie obsługi maszyn i programowania spełnił nasze oczekiwania, a w razie pytań czy problemów możemy stale liczyć na szybką i fachową pomoc serwisu.”

Frezwid

Listy referencyjne